Preco niektore aplikacie, ktore fungovali v Z8 uz na verzii Formulera (Z11 Pro Max) android dokonca nedovoli ani nainstalovat?

Formuler Z11 Pro Max BT1
Prosim o informaciu preco niektore aplikacie, ktore fungovali v Z8 uz v tejto lepsej a rychlejsej verzii Formulera (Z11 Pro Max) android dokonca nedovoli ani nainstalovat. Preco je tento android V11 viac limitovany ako Z8(V7)? Zmeni sa situacia dalsimi update-ami ? Myslel som si, ze kupou Z11 ziskam viac otvorenejsi system ako ATV. Samozrejme nespochybnujem deklarovane kvality a velky vykon noveho systemu. Ale vobec som necakal, ze v tomto najnovsom systeme prestane fungovat to co fungovalo v hodne starej verzii. Dakujem za odpoved

Dobrý deň.

Nevieme sa Vám k tomu vyjadriť, nakoľko ste nenapísali o aké aplikácie sa jedná a ani akým spôsobom ich inštalujte (z app marketu alebo z apk).

Jedna vec je však istá že Android 11 má vyššie zabezpečenie ako staršie Androidy a bez dodatočne pridelených práv napr. pre používanie úložiska, Vám danú aplikáciu nenainštaluje (je to tak u všetkých boxov s Androidom 11 a novším).

Android markety sú rozdielné  pre rôzné verzie Androidu.

Aplikácie ktoré sú určené pre verziu Androidu 11 by mali ísť nainštalovať, pokiaľ nie sú určené pre Anndroid 11, tak nepôjdu.