Formuler prichádza s novým, vylepšeným modelom multimediálneho centra s IPTV prehrávačom a Android operačným systémom. 

 

 

Medzi základné vlastnosti patrí operačný systém vo verzii 7, ktorý vylepšuje stabilitu mnohých aplikácií. Samozrejmosťou je podpora 4K rozlíšenia s podporou HDR a 60FPS u videí. Formuler disponuje vlastnou aplikáciou pre IPTV MyTV Online, tentokrát je v novej verzii 2, ktorá vylepšuje prehrávanie a pridáva mnohé funkcie do možností prehrávania IPTV obsahu. Pre prehrávanie multimédií v prehrávačoch je pripravená široká škála podporovaných formátov až do rozlíšenia 4K.

 

 

Plynulosť a stabilitu celého systému zabezpečuje 4 jadrový CPU s chipsetom od HiSilicon, operačná pamäť DDR4 o veľkosti 2GB a pre ukladanie aplikácií je k dispozícii 16GB Flash. Zlepšenie prichádza aj v sieťovej komunikácii, vstavaná Wifi je Dual Band, teda pre obe pásma 2,4Ghz a 5Ghz a s velkou externou anténou pre lepší dosah, samozrejme stále nechýba aj klasický ethernet port o rýchlosti až do 1Gbit. Pre pripojenie Formuleru k mobilnému telefónu, alebo tabletu je od výrobcu v Google play pripravená aplikácia Air sync remote Z, ktorou ľahko ovládate FDormuler pomocou Vášho mobilného zariadenia.

 

Obľúbený CAST pre vysielanie z mobilného telefónu na obrazovku TV, alebo zrkadlenie multimediálneho centra na Váš mobil je u Formuleru samozrejmosť.

 

Pre inštaláciu aplikácií je okrem klasického Google Play k dispozícii aj Market priamo od výrobcu, v ktorom sa nachdzajú mnohé aplikácie upravené na mieru pre Formuler.  HDMI port je vo verzii HDMI 2.0a, s podporou pre funkciu HDMi CEC. USB porty pre pripojenie externých USB zariadení sú k dispozícii dva, jeden vo verzii 2.0 a druhý vo verzii 3.0.

Ukážka launcheru nakonfigurovaného Formuleru Z8

Najnovšie a najväčšie aplikácie

 

Získajte prístup k najnovším verziám populárnych aplikácií pomocou úplne nového operačného systému Android 7. Aplikácia MYTVOnline IPTV Client Exclusive Formuler je tiež bezplatná.

Pokročilá technológia a funkcie prezerania IPTV televízie

 

– Nahrávanie udalostí pomocou EPG

– Super plynulé prehrávanie dopredu, dozadu a pomalé prehrávanie

– Rýchlo dopredu, dozadu: rýchlosť x2, x4, x8, x16

– Pomalý pohyb dopredu / dozadu: 0,3, 0,6 rýchlosti

– Pokročilý záznam USB

– Rýchlo dopredu, dozadu: rýchlosť x2, x4, x8, x16

 

 

Tento box má dobrú podporu pre DRM, takže bezproblémov zvláda aplikácie ako Skylink Live TV, HBO GO, Antik TV a dalšie, čo Vám umožní sledovanie televízie cez internet v druhej izbe, bez dalších poplatkov.

USB Timeshifting

 

– Timeshift program na obrazovke súčasne

– Pozastaviť a pretáčať živé televízne vysielanie

– Špičkové prehrávanie trikového režimu

– Pokročilý časový posun USB

 

Ultra kompaktný s jednoduchým používaním

 

Funkcie veľkosti Plus v ultrakompaktnom dizajne.
Malý a nenápadný, Z8 obsahuje silu v malom formáte.

 

Ľahko sa navigujte v menu a používaje všetky funkcie s vylepšeným diaľkovým ovládačom.

Ovládajte vstupný režim napájania a zdroja televízora jedným diaľkovým ovládaním.

Ultravysoké rozlíšenie obrazu 4K a plynulý pohyb

 

4K (2160p) 10-bitové dekódovanie pri 60fps

 


Získajte bohaté, realistické farebné detaily – dokonca aj v najtmavších tieňoch a najjasnejších vystupňovaní – pri prenose obsahu HDR na kompatibilný HDR televízor. HDR zobrazuje širšiu škálu farieb, jasnejších bielych a hlbších čiernych farieb, čím vytvára prirodzenejšie, najkrajší a pravdivé snímky.

Real-life HDR farba

 

Najlepšia technológia dekódovania

4K HDR, HDR10, HLG, 4K 10-bitové 60fps h.265, 4K 10-bitové 60fps VP9

* 4K vyžaduje kompatibilný 4K TV a obsah. HDR vyžaduje kompatibilný HDR TV a obsah. Takýto obsah nie je dostupný vo všetkých kanáloch a môže vyžadovať platbu. O dostupnosti sa informujte u poskytovateľa služieb.

 

Pravidelné OTA

 

Aktualizácie softvéru

Nové funkcie a vylepšenia sú vždy hneď za rohom s bezplatnými a častými aktualizáciami softvéru.

Zapnite smartphone alebo tablet do pohodlného streamovania. Používajte mobilné zariadenie ako plne funkčné diaľkové ovládanie a televízne zrkadlenie obrazovky. Viac o Air Sync remote čítajte tu.


Samozrejmosťou je sťahovanie a inštalácia aplikácií z Google Play.

Kúpiť Formuler Z8 vstup do e-shopu

Obsah balenia: