Někdo mi radil vyresetovat motor, ale jak?

Někdo mi radil vyresetovat motor, ale jak?

formuler S-turbo 4K UHD /Android Nuggat/
 Koupil jsem si nový receiver Formuler S-turbo 4K místo poruchového AB Cryptoboxu 550 HD, mám natačení motorkem, orbita naladěná – jde mi hlavně o 4 družice 23,5 Astra, 19,2 Astra, Hot Bird, Thor všechny mi fungují, když jsem přijímače vyměnil myslel jsem, že naladění družic i programů na nich bude jednoduché, ale nějak se mi nic nedaří, někdo mi radil vyresetovat motor, ale jak? Pokud máte zkušenosti prosím pomozte, bude to třeba asi po krocích, protože manuál k Formuleru je nanic a na draka..
Dobrý deň.
Reset motora bude asi nevyhnutný pre jeho nastavenie pre nový prijímač, pretože pokiaľ prevádzkujete motor v protokole DiSEqC 1.2 tak si musíte dané pozície družíc vyhľadať prijímačom Formuler S-Turbo a každú pozíciu uložiť. Reset motora sa prevádza stlačením a pridržaním na cca15-20 sek. schovaného tlačidla RESET ktoré je priamo na tele motora. V manuále ku motoru nájdete aj reset motora. Ideálne by bolo použitie motora v protokole USALS kde nemusíte pozície ukladať avšak musíte mať správne nastavenú parabolu aj motor O nastavení USALS motora sa dočítate TU.
Oveľa praktickejšie ako motor je mutifeed parabola+4xLNB konvertor a DiseQC prepínač. Vtedy máte prepínanie medzi družicami rýchle a nemusíte čakaľ niekoľko desiatok sek. na natočenie z 23,5E na 0,8W.